SM-320 nowa waga etykietująca DIGI w ofercie DATECS-POLSKA!

PH

SM-320

     Wprowadzamy do oferty nową dwuzakresową wagę ety­kietującą marki DIGI, jednego z najwięk­szych producentów wag elektronicznych na świecie, SM-320, która łączy w sobie wysoką jakość w przystępnej cenie.

     Waga ta charakteryzuje się dużym podświetlanym, czytelnym wyświetlaczem z możliwością wyświetlania dodatkowo re­klam oraz w zależności od wersji 32 lub 56 klawiszami dostępu, opartymi na mikro- switchach. Drukuje na standardowych ety­kietach termicznych, które umieszczone są w kasecie, w Formie szuflady. Na etykiecie waga umożliwia wydruk danych dotyczą­cych placówki i towarów takich jak: nazwa sklepu, logo, nazwa artykułu, cena jednost­kowa, wartość, kod kreskowy, data produk­cji, ważności, sprzedaży, alergeny, wartości odżywcze i wiele innych.

     Innowacyjną funkcją jest możliwość wydruku dwóch etykiet dla jednego artyku­łu, podzielenia informacji dotyczącej jedne­go artykułu, na dwie etykiety. Pozwala to na stosowanie jednego rozmiaru etykiet, a w przypadku, gdy dany artykuł ma dłuższy opis można zastosować podwójną etykietę.

     Waga przeznaczona jest do punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu, np. market, delikatesy itp.

     Waga została wyposażona w dobrze już znany i sprawdzony termiczny mecha­nizm drukujący, którego głowica drukująca charakteryzuje się dużą wytrzymałością, co można było zweryfikować na starszych mo­delach wag np. SM-100, SM-500. Prędkość wydruku dla tego mechanizmu drukującego wynosi 80mm/s dla etykiet i 105 mm/s dla papieru ciągłego. Rozmiar etykiety obsługi­wany przez wagę to od 60 do 220 mm.

     Waga wyposażona została w złącze sieciowe LAN, które umożliwia zdalne za­rządzanie wagą oraz aktualizację danych na wadze.


 

     Ruchomy Sprzedawca - to rozwiąza­nie powstałe z myślą o obsłudze jednego klienta przez jednego sprzedawcę, przy użyciu kliku wag, na kilku stanowiskach sprzedaży (wędliny, sery, warzywa, owoce). Obsługa kończy się wydrukowaniem kodu 2D, w którym zwarte są wszystkie kody EAN13 wybranych produktów. Po zeskanowaniu zbiorczego kod u 2D, lista zważonych towarów zostaje automatycznie przesłana do urządzenia fiskalnego. Korzyści, jakie płyną z zastosowania systemu „Ruchomego Sprze dawcy” to przede wszystkim przyspie­szenie obsługi klienta, zmniejszenie ilości drukowanych etykiet (oszczędności na pa­pierze) oraz wyeliminowanie odczytu przez kasjera kilku kodów kreskowych z poszcze­gólnych etykiet towarów, co umożliwia skrócenie kolejek przy kasie. Waga SM-320 występuje w wersji B (bez wysięgnika) oraz w wersji P (z wysięgnikiem)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl