POS marki SENOR - V5e

POS marki SENOR - V5e

POS marki SENOR - V5e

     V5e jest to nowo­czesne rozwiąza­nie przeznaczone dla wszystkich, którzy oprócz wy­sokiej estetyki wy­konania, nowoczesnego designu, cenią sobie niezawodność i szybkość działania. Zastosowany dysk SSD gwarantuje, że operacje będą wykonywane w trybie na­tychmiastowym, co umożliwi skrócenie czasu obsługi klienta.

     Wbudowana pamięć operacyjna 4GB, którą można rozbudo­wać dodatkowo do 8GB, w połączeniu z dyskiem SSD stawiają to rozwiązanie w czołówce dostępnych na rynku pod względem prędkości działania dla tego typu urządzeń.

     Piętnastocalowy ekran o rozdziel­czości 1024x768 pikseli wyposażony do­datkowo w szklaną nakładkę dotykową, która idealnie komponuje się z obudową dodatkowo podnosi estetykę wykonania i ułatwia utrzymanie urządzenia w czysto­ści. Nakładka dotykowa została wykonana w wersji pojemnościowej, co znacznie podnosi komfort pracy.

     V5e posiada regulowany kąt nachy­lenia monitora względem podstawy w zakresie 35°, co pozwala na dostawanie urządzenia do potrzeb obsługującego.

     Dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy zastosowano bez wentylatoro­we chłodzenie, co eliminuje zbieranie się kurzu wewnątrz urządzenia, jak również hałas generowany przez standardowe wentylatory, co podnosi komfort pracy.

     POS został wyposażony w złącza USB, RS-232, LAN, złącza te umożliwiają integrację z innymi urządzeniami takimi jak czytnik kodów kreskowych, drukarka zamówień, drukarka fiskalna i wiele in­nych, które użytkownik wykorzystuje prowadząc biznes.

     Jako dodatkowe opcje dla POS-a SENOR V5e proponujemy Państwu czyt­nika kart magnetycznych oraz wyświe­tlacz klienta z regulowanym katem nachy­lenia.

W celu ułatwienia komunikacji dodatkowo POS-a można wyposażyć w kartę Wi-Fi.

     POS V5e jest rozwiązaniem dedy­kowanym do szczególnie trudnych wa­runków pracy, gdyż całe urządzenie po­siada klasę szczelności IP54 (odporność na wodę i kurz). Umożliwia to stosowanie urządzenia na stoiskach do obsługi SPA, basenów i innych punktów usługowo- handlowych zlokalizowanych w punktach o podwyższonej wilgotności lub zapyle­niu.


 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl