Zestaw dla GASTRONOMII - ABS POS

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Darmowy koszt dostawy od 800 zł. sprawdź formy dostawy
Cena: 5 999,00 zł 5999.00
Cena netto: 4 877,24 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 3C40-4452A_20220311124438

Opis

Zestaw zawiera:

1) Drukarka fiskalna Zeta Online Wifi
https://kasytaniej.pl/drukarka-elzab-zeta-online

2) ABS POS BASIC - oprogramowanie dla gastronomii
https://abspos.pl/

3) Bonownik na kuchnie
https://kasytaniej.pl/drukarka-paragonowa-elzab-ELZ-S200m

4) Szuflada kasowa ELZ-410
https://kasytaniej.pl/szuflada-kasowa-elz-410

5) POS Sunmi D2S Lite 15,6’’
https://kasytaniej.pl/pl/p/POS-Sunmi-D2S-Lite-15%2C6/138

6) Konfiguracje, fiskalizacje, zdalne szkolenie oraz przesyłkę.

 

• ABONAMENT: 1 PLN dziennie – 365 PLN netto rocznie, zawiera aktualizacje i utrzymanie danych w chmurze (pierwsza opłata PO ROKU).
Jest także możliwość wykupienia wsparcia technicznego za 1 PLN dziennie – 365 PLN rocznie.
 

Intuicyjny interfejs aplikacji ABS POS stworzony przez profesjonalistów, dla zwiększenia komfortu Twojej pracy.

  • Baza PLU przedstawiona jest za pomocą ikonek, co umożliwia przypisanie własnego zdjęcia, ułatwiającego zidentyfikowanie pozycji.
  • Współpracuje ze wszystkim drukarkami fiskalnymi online, jak Elzab, Novitus i Posnet.
  • Mobilność przyjmowania zamówień – tablet na każdego kelnera lub Easy QR Menu.
  • Szybka komunikacja z kuchnią za pomocą drukarki bonowej (tzw. kuchennej), tabletu do potwierdzania zamówień oraz telewizora grupującego produkty.
  • Wystawianie zamówienia, paragonu, faktury z jednego miejsca.
  • Szybka komunikacja – klient < – > kelner < – > kucharz.
  • Intuicyjny wygląd aplikacji ABS POS na barze, jak również dla kelnerów.
  • Analizy danych (zamówień, paragonów, faktur), dodawanie i usuwanie MENU z dowolnego miejsca na świecie – webowy panel ABS POS.
  • Pełna kontrola pracowników – każdy pracownik loguje się na własny PIN.
  • Magazyn prosty lub rozbudowany – receptury.

Dlaczego warto korzystać z naszego oprogramowania POS?

Prowadzenie własnej działalności gastronomicznej to bardzo wymagający sposób na biznes. Restauratorzy muszą mierzyć się ze sporą konkurencyjnością rynku. Do ich zadań należy zachęcanie klientów do skorzystania z oferty oraz ich nienaganna obsługa. Jednym z największych problemów okazuje się również efektywne zarządzanie lokalem gastronomicznym. Rozwiązaniem polecanym właścicielom zarówno małych, jak i większych restauracji jest aplikacja usprawniająca sprzedaż ABS POS.

Przyjmowanie zamówień i drukowanie rachunków

Oferowany przez nas system do gastronomii ABS POS usprawnia obsługę sprzedażową. W sposób znaczący ułatwia przyjmowanie zamówień, a także umożliwia szybszą obsługę większej liczby osób. Polecenia składane przez klientów mogą być praktycznie od razu wysyłane do pracownika, którego powierzone zostanie ich przygotowanie. Podstawą działania naszego systemu jest także sprawna komunikacja między programem ABS POS a drukarką fiskalną. Oprogramowanie do restauracji upraszcza drukowanie paragonów i faktur dla klientów końcowych. System POS jest w stanie współpracować z mini serwerem, umożliwiając tym samym komunikację z dowolnymi urządzeniami zewnętrznymi poprzez WiFi lub LAN. Dotyczy to m.in. drukarek bonowych, wag, czytników kodów kreskowych czy szuflad.

Kontrola stanów magazynowych

System POS to rozwiązanie opracowane z myślą o użyteczności, szybkości oraz prostocie obsługi. Nasze oprogramowanie daje możliwość kompleksowego nadzoru nad zasobami przedsiębiorstwa. System zapewnia tym samym pełną kontrolę nad posiadanymi przez lokal gastronomiczny stanami magazynowymi. Nasz program to niezwykle funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu można łatwo sprawować nadzór nad wszelkimi działaniami w kwestii zasobów. Rozwiązanie to sprzyja sprawniejszemu finalizowaniu zamówień, które mogą być przekazywane do realizacji natychmiast po zweryfikowaniu aktualnych stanów magazynowych. Funkcjonalność ta zapewnia wygodę także klientom, którzy od razu otrzymują informację o dostępności wybranych pozycji.

Łatwa obsługa, kompleksowa komunikacja i oszczędność czasu

Oferowane przez nas narzędzie doskonale spełnia potrzeby mniejszych lokali. ABS POS sprzyja rozwijaniu biznesu oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Nasz kompleksowy system do gastronomii wyróżnia prostota obsługi. Po zakończeniu instalacji wystarczy krótkie przeszkolenie pracowników, po czym oprogramowanie jest w pełni gotowe do pracy. Na łatwość użytkowania wpływa przejrzyste menu graficzne. Oprogramowanie umożliwia też bezprzewodową komunikację z różnymi urządzeniami, w tym drukarkami fiskalnymi czy tabletami. W praktyce znacząco skraca to czas przetwarzania poszczególnych zleceń, dzięki czemu klienci otrzymują posiłek dużo szybciej. Oszczędność czasu to jednak nie wszystko. Nasze oprogramowanie do restauracji niweluje ryzyko zagubienia któregoś z zamówień lub jego nieprawidłowego zapisania przez pracownika. W rezultacie aplikacja POS znacząco usprawnia prowadzenie każdego lokalu.

ABS POS – oprogramowanie dla gastronomii

ABS POS to nowoczesne rozwiązanie systemowe, opracowane specjalnie z myślą o usprawnieniu procesów zarządzania zasobami w firmie. Na system składa się oprogramowanie ABS POS wraz z terminalem, którym może zostać telefon, tablet czy monitor dotykowy. Oferowane przez nas rozwiązanie to interaktywne narzędzie do obsługi procesów sprzedażowych. Nasze oprogramowanie jest w stanie znaleźć zastosowanie w praktycznie każdej branży. Na szczególną uwagę zasługują jednak lokale gastronomiczne, w których sprawne zarządzanie zasobami ma kluczowe znaczenie dla efektywności funkcjonowania całego biznesu. Dzięki ABS POS możesz zadbać o komfort klientów, zapewniając im sprawną obsługę zamówień i płatności. Aplikacja do gastronomii umożliwia łatwą rozbudowę kategorii i pozycji w menu, a także dowolną modyfikację serwowanych potraw.

Funkcje systemu ABS

Program dla gastronomii ABS nie jest projektem zamkniętym, dzięki czemu jego wersję można dostosować do specyfiki lokalu. Wyposażając się dodatkowo w drukarkę finansową i tablet, zyskać można niezwykle funkcjonalny system sprzedaży. Nasze oprogramowanie dla gastronomii jest bardzo łatwe w użytkowaniu – zarówno dla obsługujących gości, jak i samych klientów. Zamawianie poszczególnych dań przebiega dzięki temu znacznie szybciej i przyjemniej. Program dla gastronomii ABS POS umożliwia łatwą komunikację terminalu dotykowego z drukarkami fiskalnymi. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, bez konieczności podpinania jakiegokolwiek okablowania. Zamówienia można zbierać przy stolikach gości lokalu gastronomicznego, a następnie od razu wysłać je do drukarki i wydrukować gotowy rachunek.

Nowoczesna aplikacja do gastronomii

Decydując się na zamówienie aplikacji do gastronomii ABS POS zyskać można gwarancję, że przygotowany projekt będzie profesjonalnie opracowany pod kątem określonych potrzeb biznesowych firmy. Jesteśmy w stanie przygotować w pełni funkcjonalne narzędzie, a także zweryfikować poprawność jego działania. Przeprowadzamy również szkolenie z obsługi oprogramowania, dzięki czemu korzystanie z jego opcji nie będzie stanowiło problemu dla żadnego pracownika. W razie czego możemy udzielić fachowego wsparcia także na dalszych etapach eksploatacji systemu. Oferowane przez nas oprogramowanie dla gastronomii ABS POS wyróżnia się szerokim zakresem możliwości w kwestii modyfikacji. System jest też na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu spełnia wszystkie najnowsze standardy reprezentowane przez nowoczesne aplikacje dedykowane obsłudze lokali gastronomicznych.

Koszty dostawy Darmowy koszt dostawy od 800 zł.

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl