Maluch E.KO nowa homologacja

Maluch E.KO nowa homologacja

Maluch E.KO nowa homologacja

     Kasa MALUCH E.KO z homologacji 2016 jest kontynuacją pierwszej wersji tej kasy wzbogaconą o kilka nowych funkcji użytkowych oraz zmian wprowadzonych ze względu na konieczność dostosowania kasy do aktualnych przepisów. Najważniejszą zmianą wprowadzoną w kasie jest dodanie funkcji NIP-u klienta. Funkcja ta umożliwia podczas wystawiania paragonu fiskalnego dopisanie numeru NIP klienta, który zostanie wydrukowany na paragonie powyżej loga fiskalnego kasy. Celem umieszczenie numeru NIP Klienta na paragonie jest zastąpienie takim paragonem tzw. małych faktur. Dodatkowo na wydrukach wprowadzono dwie daty z dokładnością do minuty. Pierwsza jest datą rozpoczęcia wydruku, a druga jego zakończenia.

     Na Raporcie Dobowym dodano zakres dat, jaki obejmuje raport. Pierwsza data oznacza czas wystawienia pierwszego paragonu lub anulacji w okresie, jaki obejmuje raport a druga data oznacza czas wydruku ostatniego dokumentu (paragonu lub anulacji) w okresie, jaki obejmuje Raport Dobowy. Kolejna zmianą było umożliwienie użytkownikowi zmiany czasu o 2 godziny w stosunku do aktualnego czasu w kasie, w poprzedniej homologacji była możliwość zmiany czasu o +/1 godz.

     W kasie Maluch E.ko z homologacji 2016 dodano również możliwość definiowania raportów zerujących sprzedaż PLU oraz opakowań. Funkcja ta szczególnie przydatna jest dla osób, których kasa jest połączona z programem magazynowym i prowadzi on gospodarkę magazynową. Umożliwia ona ustawienie tak zwanego krótkiego raportu, który zostanie wydrukowany po odebraniu sprzedaży z kasy przez program, bez konieczności drukowania sprzedaży o wszystkich artykułach. Uwzględniając Państwa potrzeby klawiatura w nowej wersji kasy została rozbudowana o dodatkowe dwa znaki: procent [%] oraz kreskę ukośną[\]. Znaki te umieszczono na klawiaturze pod klawiszem [.].

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl