ISPOS-195 nowy POS marki SEINOR

ISPOS-195 nowy POS marki SEINOR

     Bazując świadczeniach związanych z iSPOS-750 wprowadzony został do oferty DATECS- POLSKA nowy model iSPOS-195, w któ­rym wykorzystano sprawdzone dotych­czas rozwiązania takie jak aluminiowa obudowa.

     Zastosowanie aluminiowej obudo­wy nie tylko podniosło klasę szczelności urządzenia do IP66, ale również jego wy­trzymałość do rozwiązania heavy duty oraz wyeliminowało konieczność stoso­wania wentylatora do chłodzenia proce­sora, co w połączeniu z dyskiem SSD sprawia, że iSPOS-195 pracuje bezszelestnie i nie zakłóca interakcji z klientem.

     Zastosowana wyższa stopa podno­si komfort użytkowania urządzenia stoją­cego na niskich blatach jednoczenie nie zakłócając przestrzeni dookoła.

     W stopie umieszczono wszystkie wyprowadzenia złącz, dzięki czemu kable nie zwisają, i nie burzą estetyki otoczenia. W przypadku rozbudowanych systemów sprzedażowych dodatkowo urządzenie można rozbudować o kartę sieci bez­przewodowej WiFi, która zapewni komu­nikację z systemem lub można użyć stan­dardowych rozwiązań w postaci karty LAN.

     Architektura urządzenia oparta jest na procesorze Intel Celeron J1900 Bay- trial 2.42 GHz, który w tego typu rozwią­zaniach stanowi wydajną jednostkę obli­czeniową, która w połączeniu z 4 GB pa­mięci RAM oraz dyskiem SSD spełni ocze­kiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Komputer POS SENOR iSPOS 195 można rozbudować o:

wyświetlacz klienta VFD 2 linie po 20 znaków,

czytnik kart magnetycznych 1 +2+3.

Komputer POS w wersji podstawowej sprzedawany jest bez systemu operacyj­nego, co pozwala, na zakup dowolnego systemu, który spełni oczekiwania użyt­kownika

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl