Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Uniwersalne urządzenia niefiskalne, które znajdują zastosowanie w ramach wielu różnych branż i obszarów. Drukarki paragonowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego, to sprzęt kompaktowy, dzięki czemu stanowi on świetne uzupełnienie dla tradycyjnej kasy. Dodatkowe zalety to szybka praca, możliwość powieszenia na ścianie, sygnały dźwiękowe oraz nanoszenie kodów kreskowych i QR. Pełną specyfikację techniczną znaleźć można w ramach opisu konkretnych modeli.

Drukarki paragonowe — wygoda i mobilnosć

Z uwagi na kompaktowe rozmiary oraz stosunkowo dużą uniwersalność, urządzenia te są szeroko wykorzystywane w branżach wymagających mobilność pracowników — mowa tu przede wszystkim o gastronomii i firmach usługowych. Tego typu rozwiązania sprawdzą się także do wydruku biletów transportowych lub na rozmaite wydarzenia kulturalne. Zapraszamy do zapoznania się z ta oraz pozostałymi kategoriami produktowymi na naszej stronie internetowej — zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

ELZ-S200M

ELZ-S200M
ELZ-S200M

ELZ-S200M

Drukarka paragonowa o bardzo szerokim zastosowaniu. Najpopularniejsze miejsca zastosowania drukarki to gastronomia (zamówienie do kuchni), kantory (potwierdzenie sprzedaży/ skupu waluty), stanowiska kasowe (faktura, stan konta lojalnościowego, kupon rabatowy), restauracje (wydruk rachunku informacyjnego –przedfiskalnego), laboratoria (wyniki badań), apteki (leki na zamówienie), firmy usługowe (potwierdzenie realizacji, wypożyczenie). Służyć może także do druku biletów wstępu do kin, muzeów, teatrów lub na imprezy sportowe.

Drukarka ELZ-S200M współpracuje z wszystkimi szufladami w ofercie ELZAB (ELZ-240, ELZ-350, ELZ-410 oraz Gamma A22 i B22) z kablem zakończonym wtyczką RJ12.Główne cechy drukarki:

 • bardzo szybki wydruk (z prędkością 200 mm/s)
 • uniwersalna – 2 złącza w standardzie (USB/LAN)
 • wydruk kodów kreskowych w tym także kodów QR
 • automatyczny obcinacz
 • papier termiczny 80mm i dł. do 80m
 • kompatybilna z Windows (10/8/7/VISTA/XP) oraz z Linux
 • możliwość zawieszenia na ścianie
 • wbudowany głośnik pełniący rolę dzwonka informującego o wydruku zamówienia

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 676,50 zł (netto: 550,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl