Drukarki serii DPP

Drukarki serii DPP

     DPP -wiele rozwiązań jed­na drukarka

     W związku z dużym zainteresowaniem mobilnymi rozwiązaniami i dużym popytem na drukarki mo­bilne chcemy zaprezentować Państwu roz­wiązania, które można budować na drukar­kach mobilnych DATECS z serii DPP.

     Drukarki te można wykorzystywać do drukowania potwierdzeń płatności w połą­czeniu z mobilnymi terminalem np. mPOS. Przykładem tego typu rozwiązania jest sys­tem PAYMAX. Rozwiązanie to wdrożyło już wielu klientów, którzy zachowując swoją mobilność mogą drukować dokumenty po­twierdzające wykonanie płatności kartą.

     Kolejnym przykładem zastosowania drukarek mobilnych jest aplikacja przezna­czona dla mobilnych handlowców Android Faktura firmy BASOFT, która umożliwia drukowanie bezpośrednio podczas wizyty handlowca u klienta faktur, zamówień, po­twierdzeń płatności. Handlowiec w ten spo­sób staje się niezależną jednostką sprzeda­ży, punktem fakturowania i kasą, która przyjmuje płatności.

     Drukarki mobilne cieszą się również dużą popularnością wśród przedsiębiorców z branży gastronomicznej. We współpracy z systemami gastronomicznymi wykorzysty­wane są do drukowania zamówień, rachun­ków wstępnych, raportów itp. dzięki temu kasjer podczas przyjmowania zamówienia pozostaje mobilny i będąc cały czas przy kliencie może wydać rachunek.

     Drukarki DPP mogą służyć jako dru­karki cenówek na sklepie, etykiet samoprzy­lepnych lub współpracować z rozwiązaniami służącymi do obsługi magazynu, lub inwen­taryzacji.

     DATECS-POLSKA we współpracy z firmami programistycznymi stara się posze­rzać cały czas możliwość stosowania prze­nośnych drukarek i w krótce pojawią się nowe rozwiązania, które umożliwią instala­cję drukarek DPP u jeszcze większej grupy odbiorców.

     DATECS-POLSKA udostępnia wszyst­kim zainteresowanym kody SDK umożliwia­jące integrację programu z dowolnym mo­delem drukarki przenośnej.

     Poniżej prezentujemy przykładową listę komercyjnych programów współpracu­jących z drukarkami z serii DPP. Na rynku działają również indywidualne rozwiązania, które nie są ujęte w poniższej tabeli. Nie­które programy współpracują tylko z wy­branymi modelami drukarek w związku z tym przed zakupem drukarki należy po­twierdzić możliwość integracji programu z drukarką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl