Nowy program do kas Datecs - DSS2

Nowy program do kas Datecs - DSS2

Nowy program do kas Datecs - DSS2

Od dnia 01.06.2016 roku DATECSPOLSKA posiada w ofercie dla klientów końcowych program DSS2. Program ten współpracuje z kasami fiskalnymi DATECS MALUCH E.KO, MALUCH PLUS, SEMI E.KO, SEMI PLUS. Licencjonowanie programu zostało podzielone na dwie grupy: użytkowników oraz serwisantów. Licencja użytkownika jest ograniczona, co do funkcjonalności programu i umożliwia współprace z jedną konkretną kasą. Jeżeli użytkownik posiada więcej niż jedną kasę powinien kupić tyle licencji ile ma kas. Licencja dla serwisu jest wydawana wraz z uprawnieniami i jest ważna przez 1 rok od daty wydania uprawnień. Nie posiada ograniczeń, co do ilości kas, z którymi może się komunikować. W przypadku, gdy ktoś z Państwa ma ważne uprawnienia i nie ma licencji na program DSS2 bardzo prosimy o kontakt mailowy.

     Dlaczego warto przesiąść się na nowy program? Jest to nasz najnowszy projekt, który jest projektem rozwojowym i w dalszym ciągu trwają prace nad zwiększeniem jego funkcjonalności. W wersji dla serwisu zostanie dodana pełna funkcjonalność konfiguracji kasy. Serwis z poziomu komputera będzie mógł ustawić dowolną funkcję kasy. Parametry te będzie można zapisać na dysku w postaci pliku i wgrać u klienta do kasy. Kolejnym argumentem za tym, aby zmienić stary program na DSS2 jest to, że klient i serwis będzie pracował na tym samym programie, co umożliwi pracę na jednym pliku, serwis będzie mógł stworzyć bazę towarową i wysłać do klienta, aby ten wgrał ją do kasy.

     Program DSS2 po pierwszym uruchomieniu pracuje w trybie demo, który umożliwia edycję danych, ale nie współpracuje z kasami fiskalnym, oraz nie ma możliwości zapisania wprowadzonych danych do pliku. Aby uzyskać pełną funkcjonalność programu należy wykupić licencję, którą następnie trzeba uaktywnić w programie. Wykupiona licencja umożliwia współpracę z jedną kasą fiskalną, której numery zostały podane w licencji. Jeśli istnieje potrzeba współpracy w wieloma kasami fiskalnymi należy dokupić kolejne licencje.

     Kasy DSS2 W celu wykupienia licencji należy podać następujące dane: nazwę firmy, NIP firmy, numer unikatowy kasy. Datecs-Polska Sp. z o.o. po otrzymaniu w/w danych wygeneruje licencję, która zostanie przekazana Licencjobiorcy wraz z danymi, dla których wygenerowano licencję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl