Waga etykietująca DIGI SM-120LL

Waga etykietująca DIGI SM-120LL

Waga etykietująca DIGI SM-120LL

     Firma DIGI zaprezentowała na rynku polskim nową serię wag etykietujących SM- 120LL wprowadzając w ten sposób nowe trendy technologiczne w dziedzinie wag. Nowością w tego typu urządzeniach jest możliwość drukowania etykiet na papierze ciągłym (etykiecie ciągłej) bez podkładu (LINER LESS). Z mechanizmu drukującego wysuwana jest etykieta gotowa do naklejenia na produkcie. Nie ma potrzeby odklejania etykiety od nośnika silikonowego.

     Zastosowane etykiety ciągłej w połączeniu z trwałym i niezawodnym nożem tnącym umożliwiają w sposób dynamiczny dostosować długości etykiety podczas procesu wydruku. To użytkownik decyduje, jakiej długości mają być etykiety bez konieczności dopasowania się do standardowych wielkości etykiet. Dodatkowo waga w sposób dynamiczny kontroluje długość etykiety tak, aby ograniczyć puste przestrzenie na etykiecie - funkcja „autowymiarowania”. Funkcja ta automatycznie wykrywa pustą i niewykorzystaną przestrzeń na etykiecie i dostosowuje jej długość do rzeczywistej ilości drukowanych danych np. dla różnej długości składu dostosuje dynamicznie długość etykiety do długości składu artykułu. Dzięki czemu zużycie etykiet spada nawet o 50%.

Na powyższym rysunku przedstawiono
przykładowy wydruk etykiety, zaprogramowanej
i wydrukowanej na standardowej wadze
etykietującej bez optymalizacji wydruku.

     Na powyższym rysunku przedstawiono ten sam wzór etykiety, zaprogramowanej i wydrukowanej na wadze z funkcją autowymiarowania. Waga zoptymalizowała etykietę pomijając podczas wydruku puste miejsce i dostosowała wydruk do faktycznej zawartości etykiety. Dzięki tej funkcji można zaprogramować jeden szablon etykiety dla wielu artykułów, a waga dynamicznie dostosuje długość etykiety do ilości danych zawartych na etykiecie.
     Waga SM-120LL pozwala na korzystanie z funkcji zdalnej diagnostyki i serwisu - tzw. Serwis w Chmurze. Dzięki czemu możliwe jest rozwiązywanie problemów bez konieczności wizyty serwisanta.

Na poniższych rysunkach przedstawio-no dostępne modele wagi SM120LL.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl