Nowa odsłona MALUCHA - MALUCH PLUS

Nowa odsłona MALUCHA - MALUCH PLUS

Nowa odsłona MALUCHA - MALUCH PLUS

     Z przyjemnością informujemy, że nowa kasa fiskalna MALUCH PLUS otrzymała pozytywną decyzję o numerze PT 18/2015 wydaną przez Prezesa Głównego Urzędu Miar, która upoważnia do wprowadzenia kasy do obrotu. Decyzja ważna jest do dnia 17.07.2019 roku.

     Kasa MALUCH PLUS jest połączeniem nowoczesności kasy MALUCH E.KO wraz z tradycyjną kopią papierową z kasy MALUCH BIS. Kasa MALUCH PLUS posiada bazę towarową umożliwiającą zaprogramowanie 2600 artykułów, dodatkowo można zaprogramować 200 opakowań zwrotnych. Opakowania zwrotne mogą być rozliczane osobno lub automatycznie poprzez powiązanie z wybranymi artykułami.

     Pamięć fiskalna umożliwia wykonanie 1830 raportów dobowych, co zapewnia pracę kasy przez okres 5 lat (przy założeniu, że będzie wykonywany jeden raport dobowy dziennie). Po raz pierwszy w kasie z serii MALUCH zastosowano funkcję NIP Klienta, która umożliwia wydrukowanie na życzenie klienta jego NIP-u na paragonie. Rozwiązanie to ma zastąpić tzw. „małe faktury” - uproszczone, których wartość ma nie przekraczać 450 zł.

     Zaletą kasy MALUCH PLUS jest przeniesiony systemu menu z kasy MALUCH E.KO, który jest czytelny i zrozumiały dla użytkownika. Nie wymaga znajomości kodów funkcyjnych do konfiguracji, gdyż klient wybiera z listy funkcję, którą chce zmienić. Papierowa kopia drukowanych dokumentów jest rozwiązaniem dla osób, które chcą zrezygnować z nowoczesnych rozwiązań w postaci kopii elektronicznej. Zastosowany papier 28 mm, umożliwia wydrukowanie 18 znaków w jednej linii. Maksymalna długość nazwy artykułu może zawierać 30 znaków, dzięki czemu nazwa artykułu może być bardziej szczegółowa.

     Na dodatkową uwagę zasługuje również zastosowany w kasie opcjonalny moduł Bluetooth. Umożliwia on przesyłanie jak również odbieranie danych do i z kasy, dzięki czemu wyeliminowano konieczność użycia kabli podczas programowania kasy. Dodatkową zaletą tego typu komunikacji jest również możliwość podłączenia bezprzewodowego czytnika kodów kreskowych, co pozwala na wyeliminowanie kabli, tworząc jednocześnie kasę MALUCH PLUS jeszcze bardziej mobilną.

     Kasa MALUCH PLUS może być zasilana z instalacji samochodowej poprzez dodatkowy zasilacz samochodowy. Rozwiązanie to umożliwia na pracę kasy przez wiele godzin w mobilnych punktach sprzedaży. Na rysunku poniżej zamieszczono zasilacz samochodowy do kasy MALUCH PLUS.

     Następcą kasy MALUCH PLUS jest Datecs WP-50 Online. Dostępne wersje to WiFi i GPRS.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl