Kasoterminal

Co to jest Kasoterminal?

     Z biegiem czasu potrzeby ludzi się zmieniają. Powstają coraz to nowsze rozwiązania aby ułatwić życie codzienne klientom oraz pracę właścicielom firm.

     Kasoterminal jest kolejnym urządzeniem fiskalnym zaprojektowanym tak aby przyspieszyć obsługę płatności za usługi czy towar. Pełni rolę kasy fiskalnej, terminalu płatniczego oraz drukarki fiskalnej. Mimo ogromnych możliwości i szerokiego zastosowania pozostaje bardzo intuicyjny w obsłudze.

Zalety Kasoterminali.

     Niewątpliwie coraz więcej osób woli używać kart płatniczych czy aplikacji internetowych do realizowania płatności. Statystyki pokazują, że jedynie 6% preferuje płatności gotówką. Możliwość płatności elektronicznej może zawarzyć na tym czy klient wróci czy będzie wolał korzystać z innych punktów sprzedaży.

Kto powinien mieć kasoterminal?

     Kasoterminal to nowoczesne rozwiązanie, które swoje zastosowanie znajdzie w każdej branży. Dzięki możliwości jego personalizacji można go dostosować pod każdy rodzaj działalności.

     Wszystko to sprawia, że Terminal Płatniczy Pospay świetnie sprawdzi się w każdej branży. To znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych, ale także niezwykle przydatne urządzenie dla wszystkich tych, których biznes opiera się na pracy z klientem indywidualnym - dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Dodatkowo Pospay odnajdzie się świetnie wszędzie tam, gdzie liczy się tempo i jakość obsługi, a także wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay.

     Kasoterminal sprawia, że nie trzeba mieć paru urządzeń na biurku, które zazwyczaj muszą być konfigurowane aby mogły razem współpracować. Rozwiązanie 3w1 oszczędza miejsca na stanowisku pracy oraz zapewnia brak problemów, które mogą powstać przy wspólnej pracy wielu urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl