DPP-350 drukarka dla każdego

DPP-350 drukarka dla każdego

DPP-350 drukarka dla każdego

     Coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne rozwiązania do drukowania bezprzewodowego. Wychodząc na przeciw aktualnym trendom firma DATECS- POLSKA wprowadziła do oferty drukarki przenośne w oparciu o które można stworzyć mobilne biuro, wyposażyć mobilnego sprzedawcę, punkt przyjmowania opłat.

     Drukarka ta wykorzystuje komunikację bezprzewodową Bluetooth, jak również poprzez złącze RS-232 lub USB, dzięki czemu może współpracować z wieloma urządzeniami takimi jak laptop, smartfon, tablet itp. opartymi na systemach WINDOWS, ANDROID oraz iOS.

     Drukarka została wyposażona w trzycalową głowicę drukującą, która umożliwia stosowanie papieru o szerokości 80 mm. Pozwala to na uzyskanie większej szerokości wydruku w porównaniu do drukarki DPP-250.

     Zaletą drukarki jest wytrzymały akumulator, który na jednym cyklu ładowania umożliwia pracę przez około 14 godzin (czas ten uzależniony jest od warunków środowiskowych oraz jakości wydruku). Zoptymalizowano jednocześnie czas ładownia, który wynosi zaledwie 3 godziny.

     Na rynku jest coraz więcej aplikacji współpracujących z drukarkami bezprzewodowymi, które umożliwiają wydruk faktur, zamówień, potwierdzeń wpłaty, wydania magazynowego, recept.

Firma DATECS-POLSKA posiada w ofercie oprogramowanie AdroifFaktura.pl współpracujące z drukarką DPP-350. Umożliwia on drukowanie faktur VAT, faktur uproszczonych, zamówień, potwierdzeń KP itp..

     Coraz częściej drukarki tego typu znajdują zastosowanie w energetyce, gazownictwie, gdzie są wykorzystywane przez inkasentów do drukowania faktur, rachunków bezpośrednio u odbiorcy.

     Wypierają one stare modele, które podczas pracy wykorzystują komunikację przewodową RS-232 oraz duże i ciężkie drukarki, które były niewygodne podczas użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl