SENOR AMON- 15PS monitor dotykowy w ofercie DATECS

SENOR AMON- 15PS monitor dotykowy w ofercie DATECS

SENOR AMON- 15PS monitor dotykowy w ofercie DATECS

W związku z narastającym zapo­trzebowaniem i licznymi zapytaniami z Państwa strony DATECS-POLSKA posze­rzył ofertę o monitory dotykowe. Bazując na wieloletniej współpracy z firmą SENOR oraz wysokiej jakości ofe­rowanych przez nią produktów wprowa­dziliśmy do oferty na polski rynek monitor AMON-15PS.

Podstawową cechą urządzenia jest trwała obudowa wykonana w nowocze­snej stylistyce, która w połączeniu z wyso­kiej jakości pojemnościowym ekranem dotykowym tworzą idealne rozwiązanie dla renomowanych restauracji i nie tylko, gdyż przystępna cena umożliwia stoso­wanie tego rozwiązania również w innych punktach handlowych, gastronomicznych.

Monitor został wyposażony w so­lidną metalową podstawę, której dodat­kowo spodnią część pokryto materiałem antypoślizgowym, co zwiększa komfort pracy. Podstawa posiada również otwory montażowe umożliwiające przykręcenie monitora do blatu.

W monitorze zastosowano 15 ca­lowy ekran o rozdzielczości 1024x768 pikseli z jednolitą szklaną powierzchnią. Brak dodatkowych ramek monitora po­zwala w łatwy sposób utrzymywać urządzenie w czystości. Ekran dotykowy wy­konany w technologii pojemnościowej zapewnia niezawodność i wysoki komfort pracy przez cały okres użytkowania urzą­dzenia.

Dodatkową funkcją jest możliwość regulacji kąta nachylenia monitora w za­kresie 30°. Umożliwia to na dostosowanie monitora do indywidualnych potrzeb klienta.

Aby monitor można było stosować w warunkach o podwyższonej wilgotności i zapyleniu dostosowano go w całości do klasy szczelności IP54.

Dodatkowo, aby zwiększyć funk­cjonalność monitora umożliwiono stoso­wanie uchwytów naściennych w systemie VESA. Pozwala to na umieszczenie moni­tora w pozycji wiszącej w dowolnym miej­scu np. na ścianie lub słupku aby nie zaj­mował miejsca na ladzie.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl